raspravljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štetne stvari u životu...

+2
motototo
vlatka
6 posters

Go down

Štetne stvari u životu... Empty Štetne stvari u životu...

Postaj by vlatka čet oľu 06, 2008 2:20 am

Baš sam razmišljala ovih dana...ja pušim,pijem povremeno,jedem nezdravu hranu..bla bla bla..
i koliko to utječe sve na organizam. Dobro hranu ću izostaviti jer jebiga to je ipak HRANA :DDD
ali cigarete... koji smo mi karakter da nas jebeni mali štapić doslovno mota oko malog prsta.
Koliko god gledala stvari i kako pluća izgledaju i sve,taj tren mi dođe..e sad ću prestat,a za 10
minuta se nađem na kavi i palim cigaretu. To nema smisla... Kako sebe možemo nazvati karakterom,
bilo kakvim?? Mi smo kurac,dobro govorim u svoje ime ne za sve...al ja sam kurac što sama sebi
nemogu reći da ne pušim više...
Ovo je neki link...možda neko razmisli o prestajanju...ja jesam na trenutak Very Happy

http://www.metacafe.com/watch/881091/do_you_smoke_u_got_to_watch_this/

A dobro...sad sam malo razmišljala o tome...no jbg..nastavit ću i dalje pušiti..šta ćeš,kad mi
odgovara. Very Happy rabbit
vlatka
vlatka

Broj postova : 54
Join date : 23.02.2008
Age : 34
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by motototo čet oľu 06, 2008 10:19 am

vlatka je napisao/la:Baš sam razmišljala ovih dana...ja pušim,pijem povremeno,jedem nezdravu hranu..bla bla bla..
i koliko to utječe sve na organizam. Dobro hranu ću izostaviti jer jebiga to je ipak HRANA :DDD
ali cigarete... koji smo mi karakter da nas jebeni mali štapić doslovno mota oko malog prsta.
Koliko god gledala stvari i kako pluća izgledaju i sve,taj tren mi dođe..e sad ću prestat,a za 10
minuta se nađem na kavi i palim cigaretu. To nema smisla... Kako sebe možemo nazvati karakterom,
bilo kakvim?? Mi smo kurac,dobro govorim u svoje ime ne za sve...al ja sam kurac što sama sebi
nemogu reći da ne pušim više...
Ovo je neki link...možda neko razmisli o prestajanju...ja jesam na trenutak Very Happy

http://www.metacafe.com/watch/881091/do_you_smoke_u_got_to_watch_this/

A dobro...sad sam malo razmišljala o tome...no jbg..nastavit ću i dalje pušiti..šta ćeš,kad mi
odgovara. Very Happy rabbit
Ovaj link na filmić ti i nije baš trebao grozno izgleda al sta se može meni to tako ide onda 27 godina a dnevno ne mogu proć ispod 2 kutije
sva sreca da se organizam obnavlja Smile tješ tješ hahaha , moj je dida pušuo cili život i onda negdje pri kraju oko 70-te operira rak grla ka je izašao iz bolinice nakon par dana je odma zapalio i reka da mu je bio najslađi u životu What a Face
motototo
motototo
Admin

Broj postova : 84
Join date : 18.02.2008
Lokacija : Split

http://tnt.pondi.hr

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by Garda (ex Delta) čet oľu 06, 2008 9:32 pm

Hehe

Mozda cete mislit sta nan sad ovaj klinjo soli pamet, al eto da van isprican svoje iskustvo.
Ja sam sad srednja skola. U osmom sam pusio ko lokomotiva i to vecinom radi drustva, nas ono , ako pusis onda si faca! I tako san ja dosta pusija i stvarno se navuka, mora san barem oko kutiju dnevno itd..
Kad mene jedan dan moj best, best friend pogleda i reka mi ono smrtno ozbiljno i s razocaranjem: "Stvarno san to od tebe zadnjeg ocekiva!!" Brale, mene je to skinilo samo tako! A ja i on smo bili a i sad smo ko prst i nokat! I ja san jedno dva dana mislia o tom i odlucia prestat! I to je to! JEdnostavno sam presta i sad ponekad popusim koju kad odem s ekipom vani...

Ne znam neki kazu da san sritnik, jer san uspija samo tako prestat, al ja mislim da samo treba jaka volja......
Garda (ex Delta)
Garda (ex Delta)

Broj postova : 106
Join date : 01.03.2008
Age : 30
Lokacija : Mravince - (pokraj Splita)

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by Baysa čet oľu 06, 2008 10:07 pm

jaka volja je sve što ti treba
stav je sve što ti u životu treba Wink
Baysa
Baysa
Admin

Broj postova : 49
Join date : 19.02.2008
Age : 49
Lokacija : Samobor

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by .308 Winchester sub oľu 15, 2008 4:22 pm

ja sam bio prestajo pušiti jedno 20 puta minimalno ali uvijek je to bilo na dva dana, a par puta je bilo na 10 minuta Smile i onda opet zapalim čim vidim da netko drugi puši.. Very Happy
ja za prestajanje pušenja jednostavno nemam volje jer inaće pušim iz dosade.......
slažem se gardom i baysom da za sve u životu treba imati jebenu volju pa tako i za prestat pušiti Smile
tolko od mene
.308 Winchester
.308 Winchester

Broj postova : 55
Join date : 23.02.2008
Age : 36
Lokacija : Vinkovci/Zagreb

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by mine sub oľu 15, 2008 11:30 pm

Ja sam počeo pušit krajem osnovne škole... i odjednom bi to 20 godina. Vidio sam, da mi to nije bio više neki gušt - ni onaj prvi ujutro uz kavu ili pak bez nje... Tad sam shvatio kako pušim samo zbog navike...nema ništa drugo - okej bio je prisutan i strah, da če bit kao kod nekog džankija, da je to neka fizička ovisnost i da ču imat neke krčeve, da ču grebsti stenu...
Da sam znao kako je to lako, prestao bi ja puno prije. Okej bili su tu još neki motivacijski faktori - naterao sam svoju curu da prestane pušit dok je trudna, pa je jedino fer, da tad i ja ne pušim; bližio se i 05.08.2007, dan kad je nastupio zakon o zabrani pušenja u svim javnim zatvorenim prostorima... pa rekao ja sam sebi, da ne želim biti žrtva nekog zakona (i po zimi pušit vani na mrazu ispred kafiča - vjerujem da tamo kod vas... na Splitskoj rivi i zimi ne spusti se ispod 10 stupnjeva, pa recimo nije to neki problem) i tako ja jih zajebo i prestao pušit 2 dana prije :-D
Još sam se tada dodatno motivirao time da sam rekao, da ču novac od cigareta davat u štednju. Pa pošto sam pušio Camel po 2,5€, i to u proseku 2 kutije na dan... pa si možeš sad izračunat koliko imam trenutačno na štednoj knjižici ;-))
A nisam ja sada, ono ko što kažu, da su bivši pušači najgori - puši ak ti to predstavlja onaj gušt, ali ako nisi siguran... uopče nije teško prestat :-)
Imam jednog prijatelja koji jednostavno ne može prestat (bio je on i na onoj seansi u Rovinju ili Poreču - ono hipnoza i nešto), ali on je jedan onih koji sa 2 ili 3 dime popuši cigaretu.

p.s.: još i to- onaj zakon čeka i vas kad (ak ne prije) uđete u EU!

mine

Broj postova : 11
Join date : 03.03.2008
Age : 52
Lokacija : Ljubljana

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by mine sub oľu 15, 2008 11:34 pm

uff...kad sam se toliko razpričao... Da se vratim na temu -
Ipak nam trebaju štetne stvari u životu - NE MOŽEŠ UMRET ZDRAV!! :-D

mine

Broj postova : 11
Join date : 03.03.2008
Age : 52
Lokacija : Ljubljana

[Vrh] Go down

Štetne stvari u životu... Empty Re: Štetne stvari u životu...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.